Borat Mankiny mají být standardem na českých koupalištích

V Rakousku se ztrácí voda z bazénů.

Všechno začalo před několika dny ve Vídni (hlavní město Rakouska). Tamní provozovatelé koupališť a akvaparků si všimli velkého úbytku vody ve svých bazénech. Přivolaní specialisté sestavili žebříček nejpravděpodobnějších příčin tohoto jevu.

Proč se ztrácí ve Vídni voda z bazénů.

1. návštěvníci vodu pijí.

2. návštěvníci vodu vynášejí v plavkách. Nejvíce vody vynášejí plavci ve velmi oblíbeném typu bermudy.

Řešením je tedy zákaz pití vody z bazénu a vstup do bazénu v plavkách bermudy.

Kupodivu chybí ve výčtu příčin odpařování vody.  Nejsem však odborník na ztrácení vody z bazénů, tak to nebudu raději komentovat.

Proč se ztrácí voda z bazénů v ČR.

Po pár dnech si problému se ztrácením vody z bazénů všimli i v Praze (naše hlavní město). U nás se však tradičně řeší všechno přinejlepším polovičatě a proto zakázali pouze bermudy. Pít vodu z bazénu je u nás narozdíl od Rakouska dovoleno a je to další nezanedbatelný argument pro tuzemskou dovolenou.

Jaké plavky vynášejí nejméně vody.

Jednoznačným vítězem testu Krize v ČR jsou Borat Mankiny. Pokud chtějí provozovatelé skutečně šetřit čím dál dražší vodu, měli by klauzuli o povinném použití plavek Borat Mankiny přidat do svých provozních řádů co nejdříve. Sezona 2010 je v plném běhu a ještě letos lze tímto opatřením ušetřit  miliony korun.

Borat Mankiny v akci na prodejně

Borat Mankiny v akci v koupalištní restauraci

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*