Pedikúra Diamond Art Hany Kvisové je na trhu již 5 let

Pedikúra Diamond Art

1. února 2008 se v ceníku služeb provozovny Pedikúra Brno Hany Kvisové poprvé objevila zcela nová nabídka – Pedikúra Diamond Art. Tehdy před pěti lety se v salónu v Brně Líšni zrodil produkt, který i po pěti letech přivádí stále nové zákazníky i přes tvrdou konkurenci asijských salonů a klesající kupní síle velké části populace v ČR.

Klíč k úspěchu pedikúry Diamond Art

Filozofie této služby je velmi jednoduchá. Nabídnout zákazníkům přesně to co potřebují a v kvalitě, kterou jinde nenajdou.

Pedikúra Hana Kvisová

Pečlivý vývoj před vstupem na trh se vyplatil

Cesta od nápadu k zavedení inovativní metody pedikúry Diamond Art však nebyla vůbec jednoduchá. Bylo třeba otestovat bezpočet kosmetických přípravků, změkčujících solí, nástrojů, přístrojů a postupů. Několik měsíců se na pedikérskám křesle sřídaly desítky lidí z řad přátel a příbuzných. Díky sofistikovanému systému dotazníků byla získána data, na jejichž základě mohla vzniknout Pedikúra Diamond Art.

Důkazem dokonale zvládnutého vývoje je fakt, že za celých pět let nemusela být v technologii ošetření nohou Diamond Art provedena ani jedna změna. Na základě dotazníkového šetření provedeného na testovací skupině zákazníků vznikl i známý slogan:

Pedikúra je u nás tak příjemná, že při ní dokážete i usnout

Pedikúra Diamond Art - Hana Kvisová

Čím se pedikúra Diamond Art odlišuje od ostatních?

Pedikúra Diamond Art spojuje výhody klasické a suché pedikúry.

  1. ošetření vydrží déle než při použití suché metody a vy nemusíte chodit na pedikúru tak často.
  2. příjemný a osvěžující pocit při revitalizující koupeli, který při použití suché metody chybí.
  3. přesné a šetrné finální ošetření profesionální vysokorychlostní frézkou s diamantovými nástroji pro dokonale hladký výsledek, kterého nelze dosáhnout při použití klasické metody.
Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*