Ortézy Handicap z e-shopu Nejortézy. Nárůst prodejů navzdory krizi.

Ortézy e-shop

V prosinci roku 2010 jsme ve spolupráci s českým výrobcem ortéz, firmou Handicap a.s., spustili do ostrého provozu e-shop www.nejortezy.cz. V e-shopu nabízíme nejžádanější typy ortéz v nejvyšší kvalitě. Důkazem kvality ortéz Handicap je, že 95% procent produkce vyváží na vyspělé západní trhy.

Nárůst prodejů ortéz Handicap

Díky tomu, že ortézy z naší nabídky kvalitou vysoce převyšují asijskou konkurenci a cenově jsou dokonce výhodnější, sledujeme od zahájení prodeje stálý meziměsíční nárůst počtu prodaných kusů. Pro velký zájem zákazníků jsme dokonce museli od začátku roku 2012 zavést změny v logistice odbavování zakázek tak, abychom i nadále zůstali nejrychlejším a nejpružněji reagujícím dodavatelem ortéz na volný trh.

Zaměstnanost

Mně osobně, jako předsedovi občanského sdružení Zaměstnanost o.s. navíc dělá velkou radost, že takto úspěšné zboží je vyrobené u nás a našimi lidmi.

Klíč k úspěchu

Za základní pilíře úspěchu e-shopu www.nejortezy.cz lze označit:

  1. žádané kvalitní zboží od českého výrobce
  2. nejnižší ceny na trhu díky přímé spolupráci s výrobcem bez mezičlánků zbytečně zvyšujících cenu
  3. rychlost dodávky celého nabízeného sortimentu realizovené přímo z výrobního závodu

E-shop www.nejortezy.cz je jasným důkazem toho, že podnikání v prodeji zboží nemusí nutně znamenat dovoz zboží z Asie. Dokázali jsme, že lze úspěšně provozovat model prodeje zboží vyrobeného u nás a tím podpořit zaměstnanost v naší zemi. Není nutné dokonce ani apelovat na zákazníky, aby upřednostnili české výrobky. Stačí, když jsou cenově a kvalitativně nejlepší, jako v našem případě.

Ortézy Handicap fotogalerie

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*