Krize v ČR má logo

Magazín Krize v ČR představuje své nové logo.

Již od samého vzniku internetového magazínu Krize v ČR pracovala celá redakce na podobě našeho loga. Zadání znělo jasně. Jednoduché, lehce zapamatovatelné a vystihující současnou situaci ve společnosti. Nakonec jsem musel logo vymyslet sám.

Google je geniální.

Dlouho jsem si s podobou našeho loga nevěděl rady, než jsem si všiml jaké zajímavé výsledky dává jednička na trhu fulltextového vyhledávání. Při zadání sousloví „kříže v české republice“ zobrazí na prvním místě stránky Krizový management ČR. Vypadá to, že Google již nyní ví jakého výsledku dosáhne krizový management a ve výsledku vyhledávání to zobrazuje již dnes.

Google ví nejen jakým směrem se bude ubírat krize v České republice, ale také zná odpověď na na základní otázku života, vesmíru a vůbec. Odpověď najdete zde.

Kříže v logu Krize v ČR.

Návrh jasného grafického znázornění slov Krize v ČR, tedy našeho loga, byl jednoduchý. Prostě kříže.

Potřebujete logo pro vaší firmu?

Nevíte si rady s logem pro vaší firmu? Vaše grafické studio vám není schopné dodat nic co by mělo koule? Kontaktujte nás. Levní nejsme.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 6

 1. Ahoj Krizáku Ivane,
  čtouc informace na Tvém blogu, zaujal mne symbol ve Tvém logu!
  V logo umístil jsi kříže, snad nečekaj Tě za to mříže!?

  Tak to byl verš pro Tebe, a nyní zcela vážně, oceňuji jednoduchost a výstižnost Tvého krizového loga! Je opravdu povedené! Ostatně mě velmi zaujala spojitost slova krize se slovem kříže! Toto mě vede k další, vyzývavé až opovážlivé, neřku-li troufalé myšlence – co když je Krize od Krista?

  Podobnost Krize a Krista není náhodná jen v češtině. Anglické Crisis je také spojeno s Christ (Kristus), nebo Fancouzké Crise a Christ!
  Naskýtá se ale otázka, proč by Kristus své ovečky chtěl tak trápit a seslal na ně Krizi? Indicie celkem jednoznačně vedou k závěru, že na zahnání Krize je třeba stavět více Křížů! Kristus má Kříže rád a zastaví Križi. Je třeba už v počátcích říct, že Ty jsi průkopník této převratné myšlenky a až se ekonomové budou hádat, kdo vlastně vyvedl svět z Krize, tak všichni budeme vědět, kdo má opravdouvou zásluhu! Křižák Ivan!

  A co takhle podobnost Krize s příjmením Ivana Kvise? Bůh ví, odkud vlastně vítr vane? 🙂

  Jirka

 2. Čau Jirko, jsem rád, že se ti logo líbí. Udělalo mi to opravdu radost. Ivan.

 3. nějak jsem našel Vaše stránky, moc se mi líbí a Staškové taky, máme známého, který má normální občanské jméno, ale všichni, kdo ho dobře znají mu říkají Kváva ( to proto, že když se víc napije, říká Ty kvávo) jeho soused ho má dokonce uloženého v telefonu jako Kvávu a jeho syna jako Kvávu juniora. Tuhle mu někdo ukradl jeho krumpáč a on volal: Která kváva mi ukvadla kvompáč? Čim budu kvompat? No a korunu tomu nasadil, když ťukal na dveře a chtěl aby mu jeho vnučka otevřela, na otázku kdo je ? Odpověděl vesele Kavkulka. Napadlo mě, že možná některý z jeho předků pracoval na matrice a zkomolil třeba zrovna Vaše jméno.

 4. Jsem rád, že se vám moje stránky líbí. O původu svého příjmení bohužel nic bližšího nevím. Ještě poměrně nedávno jsem však si myslel, že je v naší republice unikátní a nikdo jiný jej nemá. Bohužel to tak není. Na internetu je Kvisů spousta a dokonce i doménu kvis.cz mi někdo vyfoukl.

 5. ze zacaku tu byly clanky k tematu, o kterych pisete v uvodu….dnes tu jsou jen nevyznamna komercni zdeleni……pramlo to tu obsahove vystihuje nazev stranek…..je to skoda

 6. Tento názor mě velmi mrzí. Navíc si skutečně nemyslím, že to tak je. Vidím max. jedno jediné komerční sdělení za posledních několik měsíců.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*