Krize plodnosti mužů – mohou za to notebooky

Plodnost mužů hrozivě klesá.

Pro velké množství mužů  je stále větším problémem přivést ženu do jiného stavu. Jejich plodnost se totiž v posledních desetiletích prudce snižuje. Na schopnost počít dítě má podle odborníků značný vliv životní styl člověka. Specialisté jsou přesvědčeni, že snižující se plodnost má na svědomí rostoucí množství chemikálií v životním prostředí, stres, užívání všech druhů drog, obezita a dokonce i příliš těsné kalhoty nebo spodní prádlo.Tyto faktory však podle magazínu Krize v ČR ovlivňují plodnost mužů jen minimálně.

Za neplodnost mužů mohou notebooky.

Hlavním důvodem snižující se plodnosti mužů je čím dál větší obliba přenosné výpočetní techniky. Notebooky, netbooky a jiné přenosné počítače se velmi často používají na klíně. A to je problém. Notebook je zdrojem tepla a vysokofrekvenčního záření. Při použití na klíně je teplo a zdroj záření v přímém kontaktu s vaším tělem. Spermie jsou v tomto případě vystaveny vlivu prostředí, které se dá srovnat jen s mikrovlnou troubou s grilem. Samozřejmě zapnutou. To však spermiím vůbec nesvědčí a díky tomu plodnost mužů vytrvale klesá.

Používejte výhradně stolní počítače.

Já používám jen stolní počítač a nemám problém mít tolik dětí kolik chci. Totéž radím i vám, pokud samozřejmě ještě nějaké dítě chcete.

Více informací nejen o spermiích najdete na stránkách Erotický web – novinky a zajímavosti nejen ze světa erotiky.

Autor článku Ivan Kvis je Intel Technology Expert.

Nejrychlejší servis počítačů a notebooků v Brně

nabízí servis PC, instalace počítačů, notebooků a netbooků. Instalace a přeinstalace Windows, odvirování počítačů, instalace WiFi a další servisní úkony. Více na Servis PC Brno

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*