Elektra s Vitalicem a blikancemi

Toho rána byl Ivan poněkud neklidný

Pátek 15. dubna 2011 byl zvláštní už od šesti hodin ráno. V tolik jsem totiž zcela nestandardně a neočekávaně vstal z postele. Nemohl jsem dospat. Vždyť večer bude Elektra s Vitalicem a na Facebooku i jinde psali, že Vitalic je špica.

Další zvláštností toho dne měla být návštěva soukromé akce pro zvané s názvem Kubánská předehřívka před Vitalicem, na kterou jsem nebyl pozván.

Byl jsem neklidný hned ze dvou důvodů:

  1. bude Vitalic tak dobrý, jak se píše?
  2. dostanu se jako nepozvaný na Kubánskou předehřívku před Vitalicem?

Kubánská předehřívka před Vitalicem

Pro infiltraci na Kubánskou předehřívku před Vitalicem jsem zvolil metodu +1 k pozvanému Pavlovi. Vyšlo to. Hostitel mi sice dával najevo svou nevoli neustálým otevíráním dvířek od chladničky, v jejichž operačním prostoru jsem seděl, ale to se dalo přežít.

Začátek zahřívací akce byl stanoven na 19:30 hod. S Pavlem jsme přišli přesně a jako první. Odcházeli jsme kolem třiadvacáté hodiny jako poslední, protože nám přišlo správné pomoci s úklidem. Ke konci akce se už po bytě  poměrně obtížně chodilo, protože vrstva drobků sahala až po kolena. Pavlovi dokonce ještě o něco výše.

Aktualizace 16. 4. 2011 – před malou chvílí byla moje účast na akci legalizována tím, že jsem byl dodatečně pozván. (cca. 12 hodin po jejím ukončení).

Pavel O. připravuje občerstvení tak, aby se nanadrobilo.

Elektra

Kvůli velmi úspěšnému předehřátí z Kubánské předehřívky před Vitalicem a následnému zahřívání na Flédě budou mé postřehy připomínat vyprávění sparťanského obránce Tomáše Řepky.

Elektra s Vitalicem chronologicky:

  1. fronta před Flédou až na ostrůvek
  2. blik
  3. hraje Orbith
  4. blik
  5. vstávám doma z postele

Jestli se mi Vitalic líbil tedy nevím. Doufám, že se objeví videozáznam, který vše osvětlí.

Elektra 15.4. 2011 Vitalic – fotogalerie

 

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*