Elektra 6. 11. 2009

Elektra pod pokličkou.

Běžný návštěvník Elektry a donedávna dokonce ani já, nemá vůbec tušení, jak dlouho se taková akce připravuje. Díky Facebooku jsem mohl poprvé sledovat, kolik úsilí stojí Elektru zorganizovat a následně přesvědčit lidi, že stojí za to na ni přijít.

Tentokrát se podle mého názoru povedlo obojí.

Krize nekrize, občas je potřeba „vypnout“.

Na nejnovější pokračování oblíbeného seriálu Elektra jsme si museli počkat nadstandardně dlouho. A vyplatilo se. Atmosféra byla vynikající, lidé v dostatečném počtu a dokonce ani úprk návštěvníků po odehrání hlavní hvězdy nebyl tak velký jako posledně.

Kvalitu hudby a zvuku nechám raději na posouzení odborníkům z fóra rave.cz. Dle prvních reakcí panuje zřejmě i v tomto ohledu spokojenost.

Hodnocení.

Hodnotit Elektru je tentokrát velmi obtížné. Líbilo se mi totiž všechno a nevadilo vůbec nic. Dokonce i servis v zákulisí byl ok.

+ všechno

– nic

Fotky z Elektry

Elektra 6. 11. 2009 fotogalerie.

Všechny fotografie z této Elektry má na svědomí Velkejfly. Děkujeme.

Možná bude i video.

Určitě jste si všimli, že na některých fotografiích držím v ruce kameru. To znamená jediné – bude video. Pokud se donutím k tomu ho zpracovat :). Donutil jsem se.

Elektra 6. 11. 2009 video.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 1

  1. Bylo mi ctí pro tak dynamicky rozvíjející se web fotit!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*