Ekonomická krize dopadá i na dvojníky slavných osobností

Dvojníci jsou kvůli krizi bez práce.

Všeobecné šetření na zbytných výdajích ve firemním sektoru se odrazilo na nedostatku pracovních příležitostí pro dvojníky slavných osobností. Již žádné firemní večírky s dvojníkem Klause, Havla a Soboty. Zaměstnanci se musí na večírcích, pokud ještě jejich firma nějaké pořádá, zabavit sami. Velkou popularitu začíná díky krizi opět získávat již takřka zapomenutý sex.

Dvojníci politiků si i v krizi našli práci rychle.

Jako první přišli o práci dvojníci našich politiků.Vždyť kdo by chtěl na večírku politika pravého, natož pak jeho kopii. Dvojníci politiků však rychle našli práci jinou. Vzhledem k nepříliš dobré náladě ve společnosti mohou za svůj originál zaskočit například při defenestraci nebo střelbě na něj.

Krize postihla hlavně dvojníky umělců.

Mnohem hůře však dopadli dvojníci zpěváků, herců a jiných umělců. Ty dnes už nechce vůbec nikdo. Vzhledem k zuřící ekonomické krizi jsou totiž i originály umělců cenově tak nízko, že objednávat dvojníka se prostě nevyplatí.

Letos kvůli krizi nic.

Dvojník Jiřího Zonigy (vítěz soutěže X Factor, pozn. redakce) šel v roce 2008 podle svých slov doslova z večírku na večírek. Letos musí normálně pracovat a pít za své, na což si dodnes nemůže zvyknout. Přesto všechno by však do Prahy nešel ani za milion.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*