Apple iPad je ještě revolučnější, než si myslíte.

Co je podstatné?

Okamžitě po představení nového výrobku firmy Apple se objevila velká vlna kritiky. Lidem vadí například absence multitaskingu, slotu na paměťové karty a dalších pár drobností. To však dokazuje pouze jediné. Lidé nepochopili, v čem je vlatně iPad revoluční.

Škarohlídové by mohli namítnout, že Apple absolutně nezvládlo potencionálním uživatelům vysvětlit, v čem ta revoluce vlastně spočívá. A měli by pravdu. Já to tady tedy za Apple vysvětlím.

Revoluce to skutečně je.

Apple se podařilo to, co ještě nikomu předtím a já si dokonce myslím, že ani potom. Křížením telefonu a notebooku získali klon. Všem ostatním firmám zatím vyšel vždy jen kříženec, který se navíc špatně prodával.

Pokud namítnete, že klon křížením vzniknout nemůže, tak se mýlíte. Může. Jmenuje iPad.

K čemu je to dobré?

K čemu je takto bizardně vzniklý klon dobrý? Nevím. Vybavenějšího a výkonnějšího kříženečka bych na trhu viděl raději.

Zpráva v novinách Mladá fronta DNES z 28. ledna 2010.

Autor článku Ivan Kvis je Intel Technology Expert.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 3

  1. Tomáš Hák 4. 2. 2010 @ 08:50

    Já mám pocit, že jsem Apple prokoukl. Historicky měla firma mnoho výrobků, které byly revoluční, ale nenašli využití. Posledních pár let šla společnost Apple nahoru a Steve chtěl dostát svým dlouhodobým cílům „jednou za čas“ představit něco …ehm jak to ríct…na hovno?
    Takže obavy a diskuze na téma jestli je prokudkt života schopný a k čemu vlastně je, je jediné a přestě to co Steve chtěl:)

  2. I Pod toto se podepisuji, navíc tentokrát nezvládli komunikaci s veřejností, když vycházejí články typu “ Klon telefonu a notebooku“ 🙂 Na druhou stranu konečně dokázali, že myslí opravdu jinak. 🙂

  3. Really good work about this website was done. Keep trying more – thanks!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*