Krize už dostihla i prodejce vířivých van.

Prodávají se převážně levnější modely v cenách do 200.000 Kč.

Prodejci vířivek bijí na poplach. Zatímco doposud se prodávaly nejvíce luxusní a výborně vybavené modely, letos došlo kvůli ekonomické krizi k výraznému obratu. Prodej vyšších modelů se v podstatě úplně zastavil a prodeje drží nad vodou jen základní modely s cenou do 200.000.

Marže pod 100%!

Jeden z distributorů vířivých van, který zde nechce být jmenován, nám doslova řekl: „Pokud to takto půjde i příští rok, nebudou mít lidé od vířivek co žrát.“ Marže navíc u tohoto typu zboží klesla poprvé od vynálezu vířivky pod 100%. To může být pro některé prodejce likvidační, protože na takto vysoký zisk byli odjakživa zvyklí.

Za všechno může krize.

Jestliže u nás lidé šetří už i na tak základním vybavení každé domácnosti, je to s ekonomikou velmi zlé.

Krize v ČR byla u předání vířivé vany zákazníkovi.

Přijali jsme pozvání zákazníka, který se za svoji levnou vířivku nestydí (všichni jeho přátelé mají dražší) a natočili jsme krátký dokument z prvního spuštění.

Přestože této levné vířivce chybí některé luxusní funkce, jako třeba záloha hodin při výpadku eletrického proudu, plní svou funkci na jedničku.

Vířivá vana – video.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*