Ekonomická krize v ČR ještě nezačala

Lidé se ptají kdy skončí krize.

Podle zadávaných klíčových slov do vyhledávačů je jasné co zajímá čtenáře magazínu Krize v ČR nejvíce. Nejčastějším dotazem je kdy skončí krize.

Krize ještě nazačala.

Podle mého názoru je však tato otázka v současné ekonomické situaci poněkud předčasná. Ekonomická krize totiž u nás ještě ani nezačala. To co nyní kolem sebe vidíme bych spíše pojmenoval jako drobné zpomalení ekonomiky.

Co je krize.

Jak vlastně definovat krizi. Krize je v současné době tak módní slovo, že v médiích jsou každé zaražené větry hned nazývány krizí, v tomto případě plynovou. To, že lidé u nás přestali nakupovat nesmysly, protože na ně nedostanou úvěr není krize. To, že hypotéku nedotanou ti, kteří ji pravděpodobně nebudou moci splácet bych dokonce hodnotil jako ozdravný proces, který dostane cenu nemovitostí u nás do normálu.

Krize bude.

Možná jste díky předchozím řádkům nabyli dojmu, že krize možná ani nebude. Bude. Ale nebude to rozhodně taková legrace, jako to co je dnes krizí pořád dokola nazýváno.

Jaký je scénář krize podle magazínu Krize v ČR.

Mám představu jak bude skutečná krize vypadat. O tom však až někdy příště. Pro to co nás čeká však raději už dnes navrhuji název – HYPERKRIZE. Ze slova krize si dnes už nikdo nic nedělá.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*