Chorvatsko reality. Češi kupují nemovitosti v Chorvatsku.

Chorvatsko reality

Ceny nemovitostí v Chorvatsku

Ceny chorvatských nemovitostí, především vil, bytů a apartmánů, byly v roce 2004 na maximu. Od té doby ceny klesly a díky tomu zájem o chorvatské reality ze strany českých kupujících rok od roku sílí.

Co nejblíže k moři

Atraktivní lokalita a pohodlí je pro české občany při nákupu nemovitosti na prvním místě, návratnost investice až na druhém.

Největší zájem je v současné době především o rodinné domy, u kterých kupující vyžadují dobrou dostupnost a polohu co nejblíže u moře.

Chorvatsko má otevřený realitní trh

Chorvatsko má otevřený realitní trh pro země, v kterých mají jejich občané stejné možnosti. Češi se však i přesto při nákupu nemovitosti v Chorvatsku potýkají s byrokracií. Proto odborníci doporučují při zprostředkování nákupu využít některé z realitních kanceláří, které se na prodej a pronájem chorvatských nemovitostí zabývají a dokáží vám zajistit kvalitní právní servis, např.: Chorvatsko reality.

Většina čechů si v Chorvatsku pořizuje nemovitost, kterou využívá jako druhé bydlení.

Rozsáhlou nabídku nemovitostí v Chorvatsku naleznete například zde:

Chorvatsko reality

Chorvatsko reality

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*