Agel ČR – kvalitní zboží se prodává dobře i v době krize

Agel ČR.

Agel ČR je distributorem výrobků Agel na našem trhu. Agel vyrábí potravinové doplňky novou suspenzní gelovou technologií Agel Gelceuticals, která je v současnosti nejvýkonnějším transportním systémem životně důležitých látek do lidského těla.

Nabídka potravinových doplňků Agel pro český trh.

Agel ČR nabízí kompletní sortiment výrobků v řadách Agel CORE, Agel THRIVE a Agel ACTIVE.

Agel e-shop.

Agel ČR vychází vstříc svým zákazníkům a právě dokončuje e-shop, kde může každý zájemce o zdravý životní styl získat potřebné informace o vlastnostech všech v ČR distribuovaných výrobků Agel. Samozřejmostí je integrace rozhraní pro snadný a pohodlný nákup.

Při tvorbě e-shopu Agel  byly použity nejnovější webové technologie Ghost Page Factor,  Web Short Way, Light Web Technology a HARF Text Technology od 1.www. Na podobě stránek a textů se podílel přímo sám Ivan Kvis.

Manažer prodeje Agel ČR k tomu říká: produkty Agelu patří ve svém oboru k absolutní světové špičce. Tomu také musí odpovídat naše internetová prezentace. Proto pro nás byla 1.www jasnou volbou.

Agel video

Krize v ČR se ptá.

Krize v ČR: je ekonomická krize a lidé šetří doslova každou korunu. Projevuje se to nějak na prodejích tohoto zboží?

Agel ČR: Přestože na našem trhu působíme poměrně krátkou dobu, můžeme prohlásit, že prodeje výrazným způsobem překonaly naše očekávání. Velmi spokojený s našimi výsledky je i výrobce Agel z USA.

Krize ČR: jaké pro to máte vysvětlení?

Agel ČR: naštěstí pro nás je v České republice mnoho lidí, kteří si dostatečně uvědomují, že investice do vlastního zdraví je tou nejlepší.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*